Katedra železničnej dopravy Fakulta prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov
Get Adobe Flash player

Výberová prednáška

regio

AZU Vás pozývajú dňa 13.12.2016 od 12:00 (Aula 1) na výberovú prednášku spoločnosti REGIO JET, k.s. Prednášajúci je Ing. Michal KREMPL, Ph.D. prevádzkový riaditeľ spoločnosti. Tešíme sa na Vašu účasť!


Záverečné práce pre akademický rok 2016/2017

V sekcii Záverečné práce bol aktualizovaný zoznam vypísaných záverečných prác pre aktuálny akademický rok. Študent, ktorý si do 7.10.2016 sám nevyberie záverečnú prácu a tá nebude nahlásena vedúcim práce Ing. Mašekovi, záverečná práca mu bude pridelená!


Projekt AZU.

AZU

Základné informácie o projekte získate TU. Rovnako bližšie informácie poskytne Lenka Černá (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)


Adaptačný program Železničných telekomunikácií

Všetkým absolventom študijneho programu Železničná doprava dávame do pozornosti Adaptačný program Železničných telekomunikácií.


V sekcii záverečné práce bol zverejnený zoznam vypísaných záverečných tém v bakalárskom aj inžinierskom stupni štúdia.


Pracovná ponuka spoločnosti RegioJet, a.s.

Spoločnosť RegioJet CZ berie do kurzu záujemcov o prácu rušňovodiča, s miestom výkonu práce v ČR (Ostrava, Havířov, Praha...). Záujemcovia nech sa hlásia na nasledujúcom kontakte:

Mgr. Dušan RENDOŠ

HR Generalista

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

telefón: +420 539 000 358

mobil: +421 948 552 612


Student agency


Vážení stredoškoláci a záujemcovia o bakalárske a inžinierske štúdium!

Clipboard01Príďte študovať k nám železničnú dopravu akreditovaný študijný program „železničná doprava“ – v bakalárskom a inžinierskom štúdiu, v dennej i externej forme.

Dostanete komplexné vzdelanie v prevádzke a ekonomike železničnej dopravy, pričom popri dopravných a prepravných disciplínach tvoria predmety manažmentu a ekonomiky tretinu.
Z praxe stúpa dopyt po našich absolventoch vvo funkciách dopravných autorít a v železničných podnikoch štátnych i súkromných v rámci EÚ.
Nemáme nezamestnaných absolventov, pričom v odbore alebo príbuznom odbore pracujú dve tretiny absolventov!
Prihlášky prijímame do 30.4.2016!
Dňa 19.2.2016 sa na našej Fakulte prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov Žilinskej univerzity v Žiline uskutoční deň otvorených dverí. Po spoločnej prezentácii v miestnosti NG01 so začiatkom o 10.00 h Vás radi uvítame v priestoroch Dopravného laboratória Katedry železničnej dopravy, kde sa budete môcť osobne presvedčiť o výhodách štúdia v študijnom programe „železničná doprava“.
Tešíme sa na vás!
Kolektív pedagógov Katedry železničnej dopravy

Pozri tiež leták.
Podrobné informácie o prijímacom konaní sú na stránke fakulty.


Pozvánka na kurz interného adítora QMS

Odborny kurz


Aktuality našej katedry nájdete aj na oficiálnom profile Katedry železničnej dopravy na Facebooku.

https://www.facebook.com/KatedraZeleznicnejDopravy